Steun ons om groener te worden!

In MailUpdate by adminLeave a Comment

Wij doen ook dit jaar weer mee met de Rabo Clubsupport actie en wij willen graag dat u op ons stemt want hoe meer stemmen hoe meer geld wij ontvangen. En dit geld gebruiken wij voor een goed doel, de aanschaf van zonnepanelen om op ons gebouw te plaatsen. Hiermee werken wij mee aan een groenere toekomst en besparen we ook nog op onze energiekosten.

Hoe kunt u ons steunen?

Eenvoudig, vanaf 05-10-2020 kunt u uw stem op ons uitbrengen via de website: https://www.rabo-clubsupport.nl/deelnemers/details/128533-stg-waterscouting-roermond?code=1441

En vraag ook aan familie, vrienden, kennissen, en bekenden om op ons te stemmen. Er is een voorwaarde, je moet lid zijn van jouw lokale Rabobank en wanneer je al klant bent bij de Rabobank kan je kosteloos lid worden, zie hiervoor de Rabobank website.

En hoe meer stemmen hoe dichter wij bij ons doel komen!

Leave a Comment